03-04-08

uefa beker 29/11 2007

groep A: AZ - Larissa 1-0 ; Zenit Sint Petersburg - FC Nürnberg 2-2

groep B: Atlético Madrid - Aberdeen 2-0 ; Lokomotiv Moskou - FC Kopenhagen 0-1

groep C: AEK Athene - Fiorentina 1-1 ; IF Elfsborg - FK Mlada Boleslav 1-3

groep D: Hamburger SV - Stade Rennes 3-0 ; Brann Bergen - Dinamo Zagreb 2-1

groep E: FC Zürich - Toulouse FC 2-0 ; Sparta Praag - Spartak Moskou 0-0

groep F: Sporting Braga - Bayern München 1-1 ; Bolton Wanderers - Aris Saloniki 1-1

groep G: Getafe CF - Hapoel Tel Aviv 1-2 ; Tottenham Hotspur - Aalborg BK 3-2

groep H: Panionios Athene - Galatasaray 0-3 ; Helsingborgs IF - Austria Wien 3-0

19:38 Gepost door inez in uefa cup | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

uefa beker groepsfase terug ronde:

groep A: Larissa - Zenit Sint Petersburg 2-3 ; FC Nürnberg - Everton 0-2

groep B: Aberdeen - Lokomotiv Moskou 1-1 ; FC Kopenhagen - Panathinaikos 0-1

groep C: Fiorentina - IF Elfsborg 6-1 ; FK Mlada Boleslav - Villarreal CF 1-2

groep D: Stade Rennes - Brann Bergen 1-1 ; Dinamo Zagreb - FC Basel 0-0

groep E: Toulouse FC - Sparta Praag 2-3 ; Spartak Moskou Bayer Leverkusen 2-1

groep F: Bayern München - Bolton Wanderers 2-2 ; Aris Saloniki - Rode Ster Belgrado 3-0

groep G: Hapoel Tel Aviv - Tottenham Hotspur 0-2 ; Aalborg BK - Anderlecht 1-1

groep H: Galatasaray - Helsingborgs IF 2-3 ; Austria Wien - Girondins Bordeaux 1-2

19:26 Gepost door inez in uefa cup | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

uefa beker groepsfase

groep A: Everton - Larissa 3-1 ; Zenit Sint Petersburg - AZ 1-1

groep B: Panathinaikos - Aberdeen 3-0 ; Lokomotiv Moskou - Atlético Madrid 3-3

groep C: Villarreal CF - Fiorentina 1-1 ; IF Elfsborg - AEK Athene 1-1

groep D: FC Basel - Stade Rennes 1-0 ; Brann Bergen - Hamburger SV 0-1

groep E: Bayer Leverkusen - Toulouse FC 1-0 ; Sparta Praag - FC Zürich 1-2

groep F: Rode Ster Belgrado - Bayern München 2-3 ; Bolton Wanderers - Sporting Braga 1-1

groep G: Anderlecht - Hapoel Tel Aviv 2-0 ; Tottenham Hotspur - Getafe CF 1-2

groep H: Girondins Bordeaux - Galatasaray 2-1 ; Helsingborgs IF - Panionios Athene 1-1

19:17 Gepost door inez in uefa cup | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

1ste ronde terug ronde

Lokomotiv Moskou - FC Midtjylland 2-0 ; Rode Ster Belgrado - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 1-0 ; Bolton Wanderers - Rabotnicki Kometal 1-0 ; Red Bull Salzburg - AEK Athene 1-0 ; Rapid Boekarest - FC Nürnberg 2-2 ; Metallist Charkov - Everton 2-3 ; Standard - Zenit Sint Petersburg 1-1 ; Uniao Leiria - Bayer Leverkussen 3-2 ; BATE Borisov - Villarreal CF 0-2 ; Galatasaray - FC Sion 5-1 ; Erciyesspor - Atlético Madrid 0-5 ; Girondins Bordeaux - Tampere United 1-1 ; OB Odense - Sparta Praag 0-0 ; FC Zürich - Empoli 3-0 ; Panionios Athene - FC Sochaux 0-1 ; Rapied Wien - Anderlecht 0-1 ; AZ - FC Paços de Ferreira 0-0 ; Aalborg BK - Sampdoria 0-0 ; BK Häcken - Spartak Moskou 1-3 ; Sporting Braga - Hammarby IF 4-0 ; Blackburn Rovers - Larissa 2-1 ;  Palermo - FK Mlada Boleslav 0-1 ; Ajax - Dinamo Zagreb 2-3 ; Stade Rennes - Lokomotiv Sofia 1-2 ; Club brugge - Brann Bergen 1-2 ; Belenenses - Bayern München 0-2 ; Dnipro Dnipropetrovsk - Aberdeen 1-1 ; Helsingborgs IF - sc Heerenveen 5-1 ; CSKA Sofia - Toulouse FC 1-1 ; Hamburger SV - Litex Lovech 3-1 ; FC Basel - FK Sarajevo 6-0 ; Valerenga Fotball - Austria Wien 2-2 ; AIK - Hapoel Tel Aviv 0-1 ; Real Zaragoza - Aris Saloniki 2-1 ; IF Elfsborg - Dinamo Boekarest 0-1 ; Anorthosis Famagusta - Tottenham Hotspur 1-1 ; FC Kopenhagen - RC Lens 2-1 ; FC Twente - Getafe CF 3-2 ; Fiorentina - FC Groningen

19:11 Gepost door inez in uefa cup | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

01-04-08

1ste ronde

Litex Lovech - Hamburger SV 0-1 ; RC Lens - FC Kopenhagen 1-1 ; FC Midtjylland - Lokomotiv Moskou 1-3 ; Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Rode Ster Belgrado 0-1 ; Rabotnicki Kometal - Bolton Wanderers 1-1 ; AEK Athene - Red Bull Salzburg 3-0 ; FC Nürnberg - Rapid Boekarest 0-0 ; Everton - Metallist Charkov 1-1 ; Zenit Sint Petersburg - Standaard 3-0 ; Bayer Leverkusen - Uniao Leiria 3-1 ; Villarreal CF - BATE Borisov 4-1 ; FC Sion - Galatasaray 3-2 ; Atlético Madrid - Erciyesspor 4-0 ; Tampere United - Girondins Bordeaux 2-3 ; FC Artmedia Bratislava - Panathinaikos 1-2 ; Sparta Praag - OB Odense 0-0 ; Empoli - FC Zürich 2-1 ; FC Sochaux - Panionios Athene 0-2 ; Anderlecht - Rapid Wien 1-1 ; FC Paços de Ferreira - AZ 0-1 ; Sampdoria - Aalborg BK 2-2 ; Spartak Moskou - BK Häcken 5-0 ; Hammarby IF - Sporting Braga 2-1 ; Larissa - Blackburn Rovers 2-0 ; FK Mlada Boleslav - Palermo 0-1 ; Dinamo Zagreb - Ajax 0-1 ; Lokomotiv Sofia - Stade Renners 1-3 ; Brann Bergen - Club Brugge 0-1 ; Bayern München - Belenenses 1-0 ; Aberdeen - Dnipro Dnipropetrovsk 0-0 ; sc Heerenveen - Helsingborgs IF 5-3 ; Toulouse FC - CSKA Sofia 0-0 ; FK Sarajevo - FC Basel 1-2 ; Austria Wien - Valerenga Fotball 2-0 ; Hapoel Tel Aviv - AIK 0-0 ; Aris Saloniki - Real Zaragoza 1-0 ; Dinamo Boekarest - IF Elfsborg 1-2 ; Tottenham Hotspur - Anorthosis Famagusta 6-1 ; Getafe CF - FC Twente 1-0 (Braafheid rood 62') ; FC Groningen - Fiorentina 1-1

20:33 Gepost door inez in uefa cup | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

30-03-08

2de kwalificatieronde

terug ronde:

Anorthosis Famagusta - CFR Ecomax Cluj 0-0 ; Otelul Galati - Lokomotiv Sofia 0-0 ; Galatasaray - Slaven Belupo 2-1 ; Maccabi Netanya - uniao Leiria 0-1 ; Sampdoria - Hajduk Split 1-1 ; Litex Lovech - Besa 3-0 ; Erciyesspor - Maccabi Tel Aviv 3-1 ; Vojvodina Novi Sad  - Atlético Madrid 1-2 ; Hapoel Tel Aviv - Siroki Brijeg 3-0 ; CSKA Sofia - Omonia Nicosia 2-1 ; SV Mattersburg - FC Basel 0-4 ; FC Sion - SV Ried 3-0 ; FC Artmedia Bratislava - MIKA Ashtarak 2-0 ; GKS Belchatów - Dnipro Dnipropetrovsk 2-4 ; Hamburgers SV - Budapest Honvéd 4-0 ; RC Lens - Young Boys 5-1 ; Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Tobol Kostanai 2-0 ; FK Jablonec 97 - Austria Wien 1-1 ; Zenit Sint Petersburg -ViOn Zlaté Moravce 3-0 ; Rapid Wien - Dinamo Tbilisi 5-0 ; Blackburn Rovers - MyPa 2-0 ; Helsingborgs IF - Drogheda United 3-0 ; AIK - Metalurgs Liepaja 2-0 ; Aalborg BK - HJK Helsinki 3-0 ; Valerenga Fotball - Ekranas Panevezys 6-0 ; BK Häcken - Dunfermline Athletic 1-0 ; Suduva Marijampole - Brann Bergen 3-4 ; FC Midtjylland - Haka Valkeakosken 5-2 ; OB Odense - Dinamo Minsk 4-0 ; Standard : UN Kaerjeng 1-0 ; Fredrikstad FK - Hammarby IF 1-1 ; HSK Zrinjski - Rabotnicki Kometal 1-2

20:52 Gepost door inez in uefa cup | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

2de Kwalificatieronde

Rabotnicki Kometal - HSK Zrinjski 0-0 ; CFR Ecomax Cluj - Anorthosis Famagusta 1-3 ; Uniao Leiria - Maccabi Netanya 0-0 ; Hajduk Split - Sampdoria 0-1 ; Bessa - Litex Lovech 0-3 ; Maccabi Tel Aviv - Erciyesspor 1-1 ; Altética Madrid - Vojvodina Novi Sad 3-0 ; Siroki Brijeg - Haspoel Tel Aviv 0-3 ; Omonia Nicosia - CSKA Sofia 1-1 ; FC Basel - SV Mattersburg 2-1 ; SV Ried - FC Sion 1-1 ; MIKA Ashtarak - FC Artmedia Bratislava 2-1 ; Dnipro Dnipropetrovsk - GKS Belchatów 1-1 ; Budapest Honvéd - Hamburger SV 0-0 ; Young Boys - RC Lens 1-1 ; Tobol Kostanai - Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski 0-1 ; Austria Wien - FK Joblonec 97 4-3 ; ViOn Zlaté Moravce - Zenit Sint Petersburg 0-2 ; Dinamo Tbilisi - Rapid Wien 0-3 ; MyPa - Blackburn Rovers 0-1 ; Drogheda United - Helsingborgs IF 1-1 ; Metalurgs Liepaja - AIK 3-2 ; HJK Helsinki - Aalborg BK 2-1 ; Ekranas Panevezys - Valerenga Fotball 1-1 ; Dunfermline Athletic - BK Häcken 1-1 ; Brann Bergen - Suduva Marijampole 2-1 ; Haka Valkeakosken - FC Midtjylland 1-2 ; Dinamo Minsk - OB Odense 1-1 ; UN Kaerjeng - Standaard 0-3 ; Hammarby IF - Fredrikstad FK 2-1 ; Lokomotiv Sofia - Otelul Galati 3-1 ;  Slaven Belupo - Galatasaray 1-2

20:31 Gepost door inez in uefa cup | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |